| papys44 a întrebat:

Buna :*! Cu ce incaltaminte mergeti la scoala toamna aceasta? Inafara de pantofi! Ceva tenesi, adidasi...Habar nu am ce sa-mi cumpar avand in vedere ca parinii nu vor sa auda de tenisi si adidasii nu merg cica...

Dau fundita si vot happy

Răspuns Câştigător
| Kira_5349 a răspuns:

Paii...eu imi iau tenisi...si eu am avut problema aceasta cu parintii ^^ dar eu tot am insistat pana au fost de acord^^

4 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Incearca sa.i convingibatting eyelashes Daca nu, poti sa.ti cumperi niste balerinii [ eu imi cumpar si baleriini si tenesiblushing ]

| Helper004 a răspuns:

Eu imi iau exact asa numai ca albastri:http://www.google.ro/......tp?/imgres

:D Mie imi plac mult:X

| CariocaAlba a răspuns:

Buna! Eu iti recomand, fie ca esti in Bucuresti fie ca esti in alta zona a tarii sa incerci sa cauti la Famouse Brands.Ca tenesi poti incerca Converse sau Nike.Este incaltaminte de calitate iar nimeni nu are ce sa spuna gen''Asa erau tenesii de Dragasani'';-). Mult Succeskiss

| Dydy112 a răspuns:

Poi,stii ca sa ii convingi ar trebui sa faci ceva ce lor le place sa vada ca ii ajuti si ca te straduiesti foarte mult o pereche de tenesi.Roaga-i si zile ca ii iubesti mult! succes