| brokxy a întrebat:

Bună.Cum îi pot contacta pe cei de la Emag sa reclam ceva? Am cumpărat un dispozitiv care nu functionează deloc si nici nu are instructiuni de folosire. Nu mi s-a trimis culoarea pe care am cerut-o. Am sunat la numărul de pe adresa care mi-a trimis si nu raspunde nimeni.Am dat 65 de lei pe ceva care nu merge deloc şi nu îl pot returna că nu răspunde fraierul la telefon.

3 răspunsuri:
| Dennis1993 a răspuns:

Suna la numerele acestea:
T*: 021 200.52.00
M*: 0722.25.00.00
Program: Luni – Duminica: 24/24

| Simpatic a răspuns:

Pai ei sunt fraierii sau cel care a cumparat acel produs laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe linga telefoanele de mai sus le poti si scrie: https://www.emag.ro/info/form/reclamatii-sesizari