| bildi a întrebat:

Fetelor, am cumparat un aparat de pe http://www.amalia.ro/, era defect, am sunat la ei si dupa 4 zile am trimis retur, la adresa pe care mi-au comunacat-o. din pacate ieri coletul s-a intors pentru ca nu l-au ridicat, iar la telefon nu imi mai raspunde nimeni, imi da ocupat :(. Daca cineva am mai luat teapa de la ei il rog sa ma contacteze.

1 răspuns:
| KaterinaРомановский a răspuns:

In cazul asta contacteaza politia si opc-ul. Cu siguranta vor avea de dat niste explicatii, iar situatia nu va ramane asa.