| SorinELoo7 a întrebat:

am ales din neatentie pe site-ul emag la livrarea comenzii judetul si localitatea si mentionez ca nu am cont. Acum imi apar la toate produsele aceaste date. Le-am trimis un email in legatura cu acesta problema si mi-au cerut numarul meu de telefon in urma cu 35 de minute, dar nu m-au sunat... Pot sta linistit ca nu imi va veni livrarea acasa... sau ce se va imtampla? Dau funda pentru cel/cea ce ma ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai primit mail de confirmare a comenzii, atunci da telefon inca o data si precizeaza ca vrei sa-ti fie livrata in alta parte. Eu stiu ca dureaza cam 24-48 de ore pana iti ajunge.