| dan1998 a întrebat:

Buna,cum se face plata unui produs Online cu card bancar?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand alegi plata inainte de comanda alegi prin card si bagi numerele contului bancar + numarul din spate vezi tu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alegi ca si modalitate de plata cardul bancar.

te asiguri ca ai un card valid si activ pentru tranzactii online

si odata ce alegi modalitatea de plata va aprea un formular unde introduci codul cardului ala cu 16 cifre, data de expirare, cele 3 cifre de pe spate si numele titularului. Apoi daca ai cardul inrolat in sistemul 3dsecure vei mai introduce si o parola si plata e gata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca soferache asta e pe alta lume. E o mare diferenta intre contul bancar si numarul de pe card