| romeliakiss99 a întrebat:

de ceva timp am devenit o mare fana Justin Bieber, nu stiti de unde pot cumpara online o sapca ca a lui de baseball as dori link-ul daca se poate. dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

De la Pull&Bear, Bershka, New Yorker etc. sau prin diferite mall-uri!winking

7 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Mai intai gaseste marca de la care este sapca apoi cauta pe internet. si o vei gasi cu siguranta.

| romeliakiss99 explică (pentru genTlemeNNN):

MS!

| genTlemeNNN a răspuns (pentru romeliakiss99):

Nu ai pentru ce dai si tu o fundita big grin?

| romeliakiss99 explică (pentru genTlemeNNN):

Mai astept raspunsuri... fie ca cel mai bun sa castigewinking

Răspuns utilizator avertizat
| SomeoneNewHere a răspuns:

Poti cauta pe internet uite aici un Shop Justin Bieber cu o gramada de articole http://justinbieber.shop.bravadousa.com/