| Darius152 a întrebat:

Buna, de curand am primit o tigara electronica joyetech ego one mini, fara adaptor si fir USB aduse direct din firma, asa ca le incarc la incarcatorul de la telefonul mobil, insa cand o bag la incarcat, sta decat 15-20 de minute si se stinge becul care imi arata cat s-a incarcat, iar cand vreau sa vapez, trag aprox. 3-4 fumuri lungi, iar apoi trebuie iarasi sa o bag la incarcat deoarece mi s-a oprit. Ce ar trebui sa fac ca sa mi se incarce complet?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Lasa la incarcat 3-4 ore.
Daca nici dupa aceea nu tine mai mult decat cateva fumuri, atunci acumulatorul din "tigara" este defect.
Doar la putine modele se gaseste baterie de schimb, la majoritate se schimba cu totul "tigara".

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Dat-a Domnu' să-ți ia foc capul că ești dus în stele...