| Darius_Rus_1996 a întrebat:

Salutare. De curand am intampinat o problema la tigara electronica... Am un model de la AYO JOYETECH. Cand apas pe buton si vreau sa trag. palpaie becul fara sa produca abur. De incarcat e incarcata complet, am schimbat si rezistenta si nimic. Ce pot sa fac in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Vezi sa nu ai infundat pe acolo cu substanta. Trebuie sa cureti foarte bine locul unde intra substanta spre ardere. Ca daca e infundata nu scoate fum. Rezistenta e mai putin importanta. Dezasambleaza partile detasabile si curata cu un servetel pus pe un betisor locurile de patrundere a substantei.

Sper ca te-am ajutat!

| Darius_Rus_1996 explică (pentru Surtulecs):

Mulțumesc! Într-adevăr probabil e și asta. Dacă e cum spui o să primești funda. happy

1 răspuns: