| QuZt a întrebat:

de curand mi-am cumparat o tigara electronica. am luat-o cu tot cu aroma. De cand i-am dat schimbat aroma, trag 3-4 fumuri si se incalzeste foarte tare. Inainte nu era asa. care este cauza? O fi din cauza ca s-a ars?(asta mi-a zis un prieten care are si el tigara electronica) caci totusi, nu simt acel gust de ars in gura.

Răspuns Câştigător
| Scorpiel a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, dar cel mai probabil trebuie sa schimbi rezistenta clearomizerului.

1 răspuns:
| CristiHojda77 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu mai fumezi nici un fel de tigara. asta e parerea mea. o sa vezi tu pe viitor ce o sa se intample