| Alexandraelena123 a întrebat:

Bună!
De curând mi-am cumpărat o tabletă Vonino,mică.
Am văzut la colega mea că și-a cumpărat o husă pentru tabletă tip cărticică și aș vrea și eu să-mi cumpăr și eu una,dar nu știu de unde!
Vă rog spuneți-mi un magazin,mall... ceva, și vă rog să nu fie nici prea scumpă! Cam...20-30lei.
PS:Sunt din Galați.Cine este din Galați, să-mi spună un loc de unde pot cumpăra!
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cati inchi are tableta?

| TabStore a răspuns:

Buna, poti sa comanzi o husa universala mica, cu model pentru modelul tau de tableta, comanda pe site si iti ajunge acasa. Poti cauta o husa pe urmatoarele site-uri:
www.tabstore.ro
www.gsmnet.ro
www.emag.ro
www.quickmobile.ro