| 404namenotfound a întrebat:

Buna dimineata. Organizam la serviciu Secret Santa si trebuie sa iau un cadou in valoare de 30 lei, imi puteti da o idee? Cadoul este pentru un barbat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe sticlute micute de whiskey si vodka. ^^

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe sau o carte de citit.

| Alexul99 a răspuns:

Un suvenir, sigur nu o sa uite de la cine l-a primit prea curand. poti sa ii iei ceva in tema cu sarbatorile, gen un mos craciun care danseaza sau ceva de genul asta, daca nu poti sa ii iei o pereche de casti, un fes, o pereche de manusi, niste fructe mai exotice, o carte.

| Koala34bella a răspuns:

Un parfum sau un ceas.