| anonim_4396 a întrebat:

Salutare internautilor,
Organizam Secret Santa si trebuie sa ii ofer cadou unei fete. Bugetul este de maxim 70 lei. Ce as putea si ii iau? Multumesc anticipat.
P.S. Sunt clasa a 12a si sunt baiat.

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

O bratara de argint.

| Atotstiutorul a răspuns:

Un dildo

| CPAElites a răspuns:

Dildo multifunctional cu luminite!

| Ingognito a răspuns:

Ai putea sa ii iei un tricou cu craciun sau cu ceva ce ii place ei daca ai idee

| Figaro69 a răspuns:

Gasesti in magazinele JUMBO niste chestii destul de tari. Daca este o tipa caterinca eu unul i-as lua un Clopotel cu Ring for Sex, un prezervativ si cu o mica felicitare sa se protejeze de sarbatori. laughing

| MariaDN2002 a răspuns:

Îi poti lua un parfum, o bratara si un lantisor si daca mai raman bani, ii poti lua o flori ( P:S. : trandafiri, toata lumea ii adora )

| alexiavis a răspuns:

Ii poți lua ceva simbolic, o brățară sau un lănțișor happy

| Anonim973 a răspuns:

Depinde de gusturile ei, si cum se comporta. Ii poti lua ceva ce ii place ei, daca stii ceva despre ea. Daca iti place de ea, ofera-i Un pulover cu caciula de craciunita, O ciocolata, sau doua (sa fie mai scumpe), un buchet de trandafirii, si un urs de plus. Asta e ce as oferii eu. Vezi ce gusturi are, spune-mi mai jos, si iti dau idei.