| RobertG101 a întrebat:

Buna din nou. Poate cineva sa-mi zica unde pot face rost de dischete floppy disk in stare buna prin Iasi?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca in librarii (Junimea, din Piata Unirii, langa Agentia CFR). Acolo gaseam cand floppy-disk-urile erau la moda. Nu e sigur in prezent, dar merita sa incerci. De asemenea, poti verifica si la Copy-Centere (Pim, Stef) si, daca nu gasesti acolo, poate te indruma ei spre o locatie de unde ai putea cumpara, daca iti sunt necesare.

| rockbluesman a răspuns:

Sunt rare dar exista