| eunumberone a întrebat:

Mi-am pus unitate floppy disk la pc (pentru a baga ritmuri pentru orga pe dischete) asa si am schimbat unitatile ca am vreo 4 si tot nu imi citeste discheta si sunt sigur ca am pus bine toate firele.dar am 3 dischete si nici una nu o citeste.ce poate sa aiba? dischetele sunt bune sigur...nu cred sa nu fie bune! dau funda!

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

De drivere ai auzit?!

| eunumberone explică (pentru Nelu62):

Ce fel de driver trebuie?

| eunumberone explică (pentru eunumberone):

Mie imi apare acolo la my computer ca am unitate floppy dar nu stiam ca ar trebui si un driver

| eunumberone explică (pentru Nelu62):

Da-mi te rog un driver pentru el daca stii