| AnonYmouS1984 a întrebat:

Buna doresc sa vand si eu o jeaca de piele intoara cu blana, stiti careva niste preturi?

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Depinde de jeaca. Uita-te și tu pe site-uri unde se vând și geci vezi ce preturi au și Fa-ti o idee cam cu cât poți sa o vinzi pe a ta. Dacă nu reușești sa o vinzi într-un final mai scade din preț. Dacă ai prea multe oferte înseamnă că prețul este destul de mic și ar fi cazul sa îl mai ridici. Deci, încearcă sa menții un echilibru. Bafta

1 răspuns:
| AnonYmouS1984 explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Multumesc