| carolina_8072 a întrebat:

Stiti careva din ce magazin sau de pe care site pot cumpara cizme cu blana pe exterior?(toata cizma fiind numai din blana). multumesc :*

7 răspunsuri:
| Fluturash_3549 a răspuns:

SPAMpagina.php?id=1501 uita`te

Răspuns utilizator avertizat
| ninuschcka a răspuns:

Http://florysweetygirll.hi5.com/friend/p483872391--Cizme_Blana--html au mai multe culori...:X eu am fost astazi cu o prietena sa-si cumpere...:X sunt superbe

| ko7ty a răspuns:

Adidasi, haine, accesorii 100% originale. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele! Produsele se pot returna fara niciun motiv!
ACUM PROMOTIE: Comanzi 3 produse si platesti doar 2!
Intra aici daca esti interesat: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=19209