| spi a întrebat:

este vreo persoana pe aici care face comanda pe eBay? as dori si eu sa fac..multumesc

4 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Faci cont paypal, ai nevoie de mastercard sau visa in dolari, cind cuperi te uiti ca marfa sa aiba shiping in Romania si cumperi de pe ebay.com

| Mares_Liviu_1978 a răspuns:

Se poate face comanda si se poate plati prin paypal dar trebuie sa faci comanda dupa site-urile eBay din europa ca sa iti ajunga comanda, daca faci pe cel din USA e posibil sa nu ajunga niciodata ce ai comandat

| spi explică (pentru Mares_Liviu_1978):

Multumesc pentru raspuns..stii cat este transportul?

| Mares_Liviu_1978 a răspuns (pentru spi):

Nu stiu dar la orice lucru pe care il cumperi iti arata acolo cat te costa pentru Romania