| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Fetelor voi ce aveti in poseta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Eu am asa: telefonul, portofelul, luciul de buze, rimel, cheia, ochelarii de soare cand nu ii am pe ochi, un pachet de guma, si ceva dulce.

15 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Oh, nu vrei sa stii! laughing

| lalabell a răspuns:

Ruj, servetele umede si uscate, deodorant, chei, telefon, casti, guma de mestecat, portofel, bani, abonament

| FlorenceVi a răspuns:

La mine mereu in poseta am: ruj, luciu de buze, pudra, servetele umede si uscate, tel, bricheta, tig, cheile toate.si cam atatbig grin.

| carlutza1001 a răspuns:

Bani, chei, telefon, un parfum mic, un ruj si eventual un jerseu.

| αŁз a răspuns:

Eu am: Ochelarii de Soare b-) :d, Fond De ten, Ruj, Rimel, Portofel, Telefon, Mp4, Chei, Servetele umemede, Clame
Si cam atat.straight face

| Aceeasieu a răspuns:

2 luciuri,o oglinda, un pachet de batistute, telefon...cam atatthinking si bani laughing

| Teutza_7241 a răspuns:

Telefon niste bolduri servetele ochelarii de soare un elastic de par o oglinda un pix o pila o agrafa si chei

| DakotaRoyse a răspuns:

Telefon, şerveţele - umede şi uscate big grin, strugurina, cheile, o pungă şi eventual bani.

| 5pik3 a răspuns:

Nu sunt fata, dar presupun ca toate au dezordine

| Mally98 a răspuns:

Telefonul
luciul de buze
cheile(cate o data)
etc...tongue

| Andreea20000 explică:

Eu am:

un strugurel,un deodorant,guma de mestecat,niste clame,doua gume de par,tampoane,telefonul,chei,notite,pixuri,luciu de buze,baton corector,o o glinda,servetele umede si uscate,ochelari de soare,portofelul, creionul pentru sprancene, pila si cam atat!

| COLORATTA a răspuns:

Eu am. servetzele umede si uscate, chei, un pix, un carntzel mic, un absorbant, bani, telefonul, o bricheta, un luciu de buze, o oglinda, o pudra, o pila si o dezordinebig grin atat laughing

| Missperfect a răspuns:

Eu am:servetele umede si uscate,un sul de hartie igenica, absorbante, 3 telefoane, chei, 2 ipod, 2 auricolare, 1 rimel,un creion de ochi,ruj,strugurel,luci de buze,creion de sprancene,corector,crema de fata,crema de maini,crema de corp, deodorant, 3 feluri de guma, 1 pila, 1 oja, 1 sticla de accetona, 1 carnetel, 2 pixuri, tigari, 3 brichete,pasta de dinti,periuta, amuchina gel pentru maini, 2 perechi de casti,baterii pentru. ipod,fotografii cu toata familia(inclusiv animalutul meu)
bratara si lant de rezerva,superglue, scoci, 1 ac si-o papiota si cam atat!

| pryncesSs a răspuns:

Deci : Telefonul, bani, gloss, ruf, fondul de tenn, rimelul, creionul de ochi, servetele, cheile, aparatuul fotoo, ochelarii de soare si cateodata absorbante big grinblushing

| kitishor a răspuns:

Deci :
Telefonul ( cand plec undeva )
Portofelul
Un strugurel
un pix si un mic carnetel
guma mentolata sau dulce.
cam atat.