| elena_6631 a întrebat:

Fetelor ce aveti de obicei in geanta :*?

8 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Banii, telu, un balsam, niste carti ceva d genu, absorbante laughing si o mica monstra de parfum, pentru orice eventualitate big grin

| Anileda a răspuns:

Telefonul
Un luciu de buze
Servetele umede si uscate.
Bani.

| evelynne a răspuns:

Bani, tel, tampoanehee hee, machiaje si cam atat:d

| MusicisMusic a răspuns:

Telefon, incarcator pentru telefon sau baterie de rezerva, aparat foto, acumulatori de rezerva si memorycard, servetele, mp4/mp3(depinde care e incarcat)hee hee, rimel, luciu de buze, un pix si un carnetel si un netbook.La cat de aiurita sunt mi-ar trebui un GPSrolling on the floor
P. S.:Nu port geanta niciodata.Doar rucsac!

| cotzo a răspuns:

Buna! ce am in geanta? tot ce imi lipseste cand am necoie si tot ce ma incurca cand nu am nevoie :p

| lOllipOp a răspuns:

Pff.am o gramada de lucruri, uneori ma intreb cum incap atatealaughing
si anume:
-servetele fie umede sau uscate, mereu am nevoie de o "batistuta"laughing
-telefonul mobilsmugnelipsit
-tampoane/absorbantethinking
-portofelul cu banilaughing, acte de identitatethinking
-uneori mai am si cate o ojathinking
-o perie de par,
-oglindathinking
-luciu de buze
-fard/creion de ochi(daca vine vb de un retuslaughing )
si lista poate continuathinking

papa;-*wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu de obicei imi tin in geanta telefonul, portofelul, rujuri si evident o oglinda. Sper ca te-am ajutat.Pa!

| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a răspuns:

De obicei luciu de buze, telefon, creion de ochi, pudra, bratari.