| gaby12_1342 a întrebat:

Buna![Funda] Stiti pe ce strada este Magazinul Fiscului in Brasov(stiu in Zarnesti unde este dar nu stiu programul) si programele la magazine va rogbig grinbig grin funda si folositorbig grin

3 răspunsuri:
| chakas a răspuns:

Bdul mihail kogalniceanu nr7 program 8-16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strada mitropolit metianu nr. 126, program deluni pana vineri orele 10-12

| radumihai99 a răspuns:

Numai la Zarnesti pe Str. Mitropolit Metianu Nr.126 (mai bine zis langa Gara Zarnesti ) tranversezi si mai mergi cam 100 m insus spre primarie
Programul este de luni pana vineri 10-13 Funda?