| Phantasmagoria a întrebat:

In Brasov este magazin H&M? Ce alte magazine cu haine SI incaltaminte de acest gen mai sunt in Brasov? As vrea sa stiu denumirea si strada, daca e cineva din Brasov care stie.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

In Brasov poti gasi magazinul H&M la Unirea Shopping Center, Bdv. Garii, nr. 3A. Alte magazine ar fi :
-New Yorker (Nepi Carrefour, Calea Bucuresti 105),
-C&A (Calea Bucuresti nr 105, in complexul Brasov Retail Park - Strip Mall de langa Carrefour),
-Kenvelo (str. Michael Weiss nr.29), -Carra (Strada Crisului 8 Brasov, in incinta Magnolia Shopping Center),
-House of Art (Str. Crisului nr.18),
-Takko (Calea Bucuresti nr 105, in complexul Brasov Retail Park - Strip Mall de langa Carrefour),
Outlet Shop (Strada Republicii 47).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La unirea shopping center langa gara sau langa carrefour pe calea Bucuresti e new yorker, A&C, si alte magazine similare.

| EuAli a răspuns:

Da,este magazin H&M in Brasov in Unirea Shopping Center pe Bulevardul Gării nr. 3A.
Sursa : http://www.stiribrasov.ro/......in-brasov/