| crysty45 a întrebat:

imi poate spune cineva daca in Baia Mare e magazin unde se gasesc betisoare chinezeti pentru mancare? Dau fundita

3 răspunsuri:
| AGGA a răspuns:

Sunt din Baia Marehappy si nu cred ca o sa gasesti asa ceva pe aicibig grinlaughing eventual poti incerca la restaorantul ala chinezesc ce s-a deschis pe langa intersectia aia de la maramures insa nu stiu daca sunt de vanzaretonguebig grin, da in real nu ai gasit?big grin, ca intr-o vreme am vazut eu la jisk, apoi poate nu mai suntbig grinhappy

| Juliana a răspuns:

Sunt la kaufland...si brotacel [@anita] restaurantul s-a deschis in centrul vechi inspre podul viilorhappy

| Briosaaa a răspuns:

Pfff...Pai cel mai mult gasesti asa in Bucuresti dar in Baia Mare nu sunt...