| DianaDiaa a întrebat:

Unde gasesc betisoare pentru inghetata?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La magazin.

| DianaDiaa explică (pentru OnuOnulică):

laughing pe bune? de ce ti-ai pierdut timpul sa mai raspunzi?

| OnuOnulică a răspuns (pentru DianaDiaa):

Pai pur si simplu e o intrebare stupida... asa ca am dat si eu un raspuns pe masura.

| DianaDiaa explică (pentru OnuOnulică):

Din moment ce am cautat si in Auchan si la magazin cum zici tu si nu am gasit ....nu consider ca e o intrebare stupida avand in vedere ca am nevoie de ele pentru altceva important pot spune. Asa ca mai lasa figurile, dupa cum vad esti mai mic ca mine asa ca nu esti in masura sa vb prea multe oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cosul de gunoi, pardon...pe jos.
Pentru ce ai nevoie de ele? Sa te dezviriginezi?

| Batgirl a răspuns:

In inghetata...laughing))

| Abbcdd a răspuns:

Incearca la un supermarket

| Denise786 a răspuns:

Poti gasi la eMAG, sunt 10, 70 lei. Si eu caut betisoare pentru DIY si asa am gasit.