| AliiB a întrebat:

Buna!
Imi poate spune cineva niste magazine cu haine faine din Baia Mare, (gen New Yorker), la preturi acceptabile?

Răspuns Câştigător
| simiii08 a răspuns:

Gasesti si Bershka, Zara, Stradivarius, Pull and Bear in Baia Mare dar la Outleturi. Preferatul meu este pe progresului la intersectia cu scolii. Mereu imi cumpar de acolo cand am nevoie de o rochie sau ceva, si cand nu am timp sa merg in Cluj. In mall gasesti numai New Yorker, Fox, Takko, C&A si LC Waikiki. Din cate am inteles vor aduce si H&M si Zara in mall din iarna big grin

6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Cam toate care le gasesti in mall... (takko)

| WeAreYoung a răspuns:

C&A, Zara, H&M, Bershka, Camaieu, Fox

| AliiB explică (pentru WeAreYoung):

Unde este H&M si Bershka in BM? Intreb pentru ca nu sunt din baia mare, dar locuiesc aproape. Si zara? Adica pe bune?

| WeAreYoung a răspuns (pentru AliiB):

Pai in orice mall

| AliiB explică (pentru WeAreYoung):

Uhmm...nu esti din Baia Mare, nu? thinking Pentru ca in BM nu este decat Gold Plaza din cate stiu eu si in mall-ul ala 100% nu este BSK, ZARA si H&M.

| WeAreYoung a răspuns (pentru AliiB):

Pai am zis eu ca sant din Baia Mare? Adica magazinele astea sunt in orice mall, din cate stiu eu, poate m-am inselat. Imi cer scuze.