| RenyRenataReni a întrebat:

Imi puteti recomanda un rimel bun? ...marca as vrea sa fie Avon
Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Hey,Reny!
Ce zici de SuperShock? happy O prietena de-a mea l-a folosit si cred ca ii bun! Cred ca cel mai bine ar fi sa incerci chiar tu acest rimel si sa vezi daca iti place! happy
Bafta! funda? kiss

4 răspunsuri:
| Andaa_2747 a răspuns:

Bunahappy eu folosesc SuoerShock Max e foarte bunhappy e rezistet si la apa! eu sunt foarte multumita de elhee hee

| Caitlyn14 a răspuns:

SuperCurlacious happy

| RenyRenataReni explică:

Scuze...sad insa nu pot da la toata lumea funa, as vrea puppy dog eyes o sa mai pun intrebari si o sa mai dau Funditze happy

| antoniab22 a răspuns:

Daca vrei din avon eu folosec color trend e si ieftin si nu se usuca repede chiar ii foarte ok dar daca vrei poti sa iei si mascara de la l`oreal paris cu collagen ii foarte buna iti mareste genele din primul stratwinking sper ca te-am ajutatwinking:*!