| OnlyGirl a întrebat:

Buna imi sune-ti si mie de unde pot cumpara insigne metalice din acelea cu anumite mesaje sau cu orice de pe net?

3 răspunsuri:
| Halloween a răspuns:

Insigne gasesti si la magazinele cu cadouri sau in magazinele 38, daca nu intra pe www.bestial.ro (aici chiar gasesti dar sunt mai scumpe)

| Katyusha_4814 a răspuns:

Insignele pot fi gasite si in librarii, mai rar ce-i drept. Dar garantat gasesti la magazinele de tip "luxor". Mai poti gasi pe la diferite tarabe (cum sunt cele de langa gradina ZOO din Bucuresti si multe alte locuri) in caz ca mergi in excursie undeva.