| Robertx999 a întrebat:

Buna, imi tot sta in gand sa imi cumpăr ceva de pe Istyle dar vreau sa cumpăr in rate, dar nu stiu exact cum se procedează, doar selectez in câte rate vreau sa plătesc și adaug in cos și gata?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu iti da nimeni in rate numai visa, pentru rate trebuie sa aduci dovezi de la serviciu sa fi angajat de cel putin 2 luni si seful trebuie sa iti dea o dovada ca esti angajatul lor si cu aia mergi la banca deschizi un cont si asa platesti rate, dar ratele au dobînzi foarte mari, asa ca nu te baga in datoprii aiurea daca nu este pentru ceva de viata si de moarte, ca sa ti iei haine sau prostii nu merita sa faci rate. Sau pentru telefon nou sau laptop /tabletă etc.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici lui Cristofor București că mănâncă foarte mult rahat pe TPU și pe urmă citește aici și te lămurești

https://istyle.ro/programe-financiare#tbi