| rosto a întrebat:

Imi trebuie alcool dublu rafinat de la 90 de grade in sus. Preferabil la un litru, si o singura sticla (adica nu vreau doua sticle a cate 500 de ml). Am cautat astazi in Carrefour dar nu am gasit. Stie cineva in Bucuresti unde sa caut? Merci happy

Răspuns Câştigător
| Morosan1975 a răspuns:

Alcool dublu rafinat se numeste si poti incerca la vreo alimentara.

2 răspunsuri:
| yosvlad a răspuns:

Incearca un absinth, e f misto, mai ales ca are efecte halucinogene:> uite aici http://www.absinth.ro/Absinth/Green-Absinth.html sau un spirt de la farmacie;))

| ramona0208 a răspuns:

0734272979. contacteaza-ma