| 1Stefania3 a întrebat:

in curand va fi ziua mea de nastere. implinesc 18 ani si as vrea sa ma inbrac cu o rochita dar nu stiu ce ar fi potrivit. Trebuie sa fie de zi. Voi ce v-ati cumpara pentru o astfel de ocazie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa fie de zi ar fi frumoasa scurta si daca ai bustul mare ti-ar sta bine in cele cu spatele gol.Sau stil printesa.Mult succes!

1 răspuns:
| Antonya15 a răspuns:

Pentru o ocazie mai deosebita eu as cumpara o rochita mini stil printesa, probabil un roz foarte pal. O pereche de pantofi cu un toc mai scurt si decupati in fata, o gentuta mica si eleganta si probabil un lantisor si un inel.