| ionutzax96 a întrebat:

Saluuuut :* In curand e ziua mea! Implinesc 17 ani si nu stiu ce sa fac! Nu mi-as sarbatori si anul asta ziua de nastere acasa happy Aveti voi niste idei? big grin Va multumeeeessscc!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai in primul rand
La multi ani! iti selectezi ceva prieteni buni, si ii inviti la o pitzza...acum depinde si cand e ziua ta, cum vremea e capricioasa, nu o poti face in aer liber, asa ca tot in club e alegerea, ori undeva la o amica care are spatiu mai mare..important e sa faci ceva sa fie pe placul tau si cu cei dragi tie.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Intr-un club cu prietenii.Sau la o cofetarie.Un suc, o prajitura.

| Valleria a răspuns:

Eu mi-am facut anul trecut ziua la padure. La inceput nu mia parut o idee buna dar a fost super, sau distrat toti. Multi ani inaintehappy

| Luchius a răspuns:

Daca e vreme faina in aer liber ar fi calumea, un gratarel ceva, etc. Daca e nasol afara inchiriaza o cafenea mai micuta si organizezi acolo.
Iar acum despre raspunsul tau la ce ti-am zis legat de celalalt subiect, ca utilizator junior se pare ca nu pot trimite mesaje privatelaughing) cata teapa mi-am luat feeling beat up Daca mai ai nevoie de acea parere, add : mrluchius pe ym.