| madii4 a întrebat:

intrebare in special pentru fete big grin
Vreau un site cu rochii de seara superbe dar sa fie si la un pret acceptabil big grin
Mersi :*

8 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Nu lua raspunsul meu in considerare... crying broken heart Am vazut ca la mai dat o fata... crying crying

Scuze, CATALINAal, n-am stiut ca l-ai adaugat si tu crying crying

| Anailyn a răspuns:

Incearca Bonpriz, are modele superbe si preturile sunt acceptabile sau uita-te pe net kla modele de rochii si du-te la o croitoreasa, iti va spune ce material sa cumperi si vei iesi la jumatate de pret, asa fac eu :d

Răspuns utilizator avertizat
| NebunaDinCartii a răspuns:

Cauta pe "B-FASHION". Acolo sunt preturi acceptabile si rochii superbe!

| madii4 explică:

Va multumesc! :*