| Ellaa98 a întrebat:

La 13 ani ( aproape de 14 )care e inaltimea si greutatea normala?big grin Dau fundahappy

10 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Trebuie sa ai cam 1, 50 -165 inaltime si cam 45-53 kg.

| marinaforic a răspuns:

Eu,la aproape 14 ani, am 1, 60 m si 56 kg:d nu stiu cum e normal, dar eu ma simt bine in pielea mea:d

| itscloudyoutside a răspuns:

In jur de 1.60 m, si vreo 45 - 52 kg. Asta daca esti fata, si eu zic ca esti, dupa nume. happy

| BrOnaJeu a răspuns:

Inaltime:nu stiu
greutate: cam cel putin 39 kl

| fericitaaaa a răspuns:

Pai inaltimea 1.65 si greutatea 46-47

| BallerVD a răspuns:

Pai inaltimea difera de la individ la individ.Eu am 13 ani si am 1.70 si 63 de Kg.( Baiat )

| GirlxD a răspuns:

Pai cam peste 1, 60 si greuatatea cam de 50-55 kg eu asa cred.si eu am aproape 14 ani si am 1, 75 si 50 kg. Funda happyhappyhappy

| ccrriissuux2 a răspuns:

Eu la 13 juma am 1.70 si 53 de kg

| milla a răspuns:

Depinde, daca ai 1metru 60, ar trebui sa ai maxim 50 de kg, deci in functie de inaltime te poti ghida dupa greutate ( trebuie sa ai cu 10 unitati in minus de la inaltime ex:1.70,60 kg)