| OliviaLove a întrebat:

La Aqua Magic Mamaia ai voie sa intri cu ceva? Ma refer la apa, mancare...sau nu ai voie si trebuie sa-ti cumperi de acolo? Spuneti-mi si de unde stiti asta. (Scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| PisssiMitziii a răspuns:

Nu ai voie te contreleaza la intrare...Stiu pentru ca am fost anul trecut si acum 2 aniwinking... Funda?big grin

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.nu ai voie!
sau doar sa le declari la intrare.si ei sa iti puna un stiker pe ele!

| crisbebe a răspuns:

Am fost si dea bea m-a lasat sa intru cu apa pentru ca eram ingrup si sa stii ca te controleaza la poarta

| semy_7208 a răspuns:

In mod normal nu ai voie sa intri cu mancare dar eu sunt din Constanta si cand merg la Agua Magic imi iau mancare de acasa si o pun prin prosoape.La intrare o sa iti pipaie putin geanta dar pe mine nu m-a prins niciodata.

| semy_7208 a răspuns:

Eu ti-am scris mai sus dar pentru a te convinge sa stii ca eu in fiecare vara merg de vreo 3 ori si nu m-a prins niciodata.Dar sa ai grija unde pui sticla! Dar s-ar putea sa creada ca e crema de plaja. Distractie placuta!

| marya a răspuns:

Si eu am fost la Aqua Magic tot in Mamaia si a fost super totul.
Sezlongul il ai gratis si revenind la intrebarea ta, da ai voie cu maincare dar ai restaurante acolo si siner nu iti mai arde de maincarea de acasa.
In apa nu ai voie sa intri cu mancare, si obligatoriu sa intri cu colac in apa.
Cand te dai pe topogane poti sa intri cu colac sau fara e alegerea ta.
Distractie placuta si uite un video cu Aqua Magic;)
http://www.google.ro/......http?/url

| RaduManole a răspuns:

Nup nu ai voie. dar daca vrei neaparat poti lua intr-un rucsac. adica eu asa am facut te controleaza in rucsac dar nu prea. pune pe akl mainile la mine nu a observat nimic - bine... pe riscul tau. bine - acolo sunt chestii ff scumpe. stai pe sezlong si vin oamenii cu meniurile. in fine sa iti dau un sfat sa nu iti iei pizzawinking e naspa laughing Funda?big grin

| KaRioKa a răspuns:

Nu ai voie ptc controleaza.eu sunt din c-ta si in fiecare vara merg acolo.te pup papa! si distractie placuta e super

| Georgy090 a răspuns:

Nu poti sati iai foarte multe la tine. Stiu pentru ca am fostbig grin Funda?

| bibigaby a răspuns:

Ai voie eu am fost de aceea stiu dar daca nu te lasa in orice cas o sa iti las un mesaj!

| bibigaby a răspuns:

Ai voie eu am fost de aceea stiu!

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Eu cand am fost m-a lasat.dar iti poti cumpara si de la stangurile de acolowinking

| Ellliiii a răspuns:

Din cate stiu eu iti da voie sa intrii cu ce vrei tu(ps : ia-ti multe cate ai nevoie) daca ai sa iesi din aqua parc sa-ti cumperi ceva (sau stiu si eu.) nu te mai lasa sa intrii decat daca platesti din nou

Sper ca te-am ajutat Fundita?

| Gellyfish a răspuns:

Ti le iei in geanta.dar in general nbu ai voie laughing

| OliviaLove explică (pentru Gellyfish):

Le-am ascuns dupa prosop si nu ne-a prins rolling on the floor)

| CrazyGirl9988 a răspuns:

Buna! Nu ai voie sa intri cu nimic de acasa(apa, mancare...etc.).Trebuie sa iti cumperi de acolo si e putin cam scump.Stiu pentru ca am fost si eu anul trecut dar sa stii ca merita! Distractie Placuta!

| Addii a răspuns:

Păi nu ştiu dacă îţi dă voie, dar dacă e să o luăm aşa la niciun ştrand n-ai voie cu mâncare de acasă, mai ales la Aqua Magic.
Dar... presupun că poţi să îţi iei, că doar nu te controlează în geantăhee hee.
Bye :*!