| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine, va rog?
De la ce magazine din Bucuresti se pot achizitona tortite pentru cercei? Am mare nevoie de ele...
Va multumesc.

6 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

La casa retro (p-ta victoriei), poti incerca la mercerii... la unele poti avea surprize placute si poti gasi mai multe accesorii pentru cercei, bratari sau pandantive.
Poti comanda si pe net, au aparut foarte multe magazine online.

luciana
| luciana a răspuns:

Tortite pentru cercei ( banuiesc ca din aur ) se pot lua numai de la acelea care le si fac, adica de la magazinele de bijuterii ( aur sau argint )... acestea nu cred ca se vand doar asa, ci comandand acel obiect din nou... cel mai bine este sa incerci la aceste magazine si sa te documentezi personal... mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumes pentru raspuns, dar eu ma refeream la tortite pentru cercei handmade; nu imi trebuie din aur sau argint...Stiu ca se pot cumpara, dar nu stiu de unde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut acelasi lucru si pana acum nu am gasit crying sau poate nu am cautat peste totcrying la mercerii eu nu prea am gasitsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt pe net...doar ca trebuie sa faci comanda de vreo 50. de lei...

| claus378 a răspuns:

Acestea nu se cumpara la magazin ci trebuie sa te duci cu ei la un centru de reparati.