| larypuca a întrebat:

Mai e putin si este botezul fratelui meu si nu stiu cu ce sa ma imbrac, imi dati si mie o idee?

Răspuns Câştigător
| Andra2503 a răspuns:

Http://www.fabuloasa.ro/......re-varsta/

a 3a rochita cu funta de la prima categorie mi-a placut mie si cred ca se si potrivita

1 răspuns:
| Asyul95 a răspuns:

Cu o fusta cam pana la genunchi cu un tricoas si cu jestutza peste si in picioare pantofi cu toc mai albisori asa.Parul as spune sa ti-l faci spik sau lasat in jos sau ca sa fi speciala parul sa-ti fie facut "os de peste"
http://www.myvideo.ro/watch/7610640/Impletitura_in_os_de_peste!
Bafta larypuca sa fii frumoasa:X:X...:*:*