| dudeman13 a întrebat:

maine este ziua de nastere a unui coleg (baiat) de-al meu din clasa si face 13 ani, ce credeti ca i-ar placea sa primeasca cadou, cine doreste primeste si funda.

Răspuns Câştigător
| inna13nov a răspuns:

Buna. Ai putea sa ii iei un tricou cu trupa lui preferata sau cu un mesaj funky, daca ii place football-ul poti sa ii iei o minge de colectie, poate o sapca de firma etc. Sper ca ti-am fost de folos :d

4 răspunsuri:
| Dana23 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un trening+parfum addidas/o pereche de tenesi/tricou cu un motto dragut pentru baieti sau o minge.

| MertOrton a răspuns:

Buna,poti cumpara un joc popular pentru pc

| tudorcosminik a răspuns:

Un parfum, FUNDA plis

| tudorcosminik a răspuns:

Un parfum, Funda, rog