| laura2007stefy a întrebat:

Ce cadou i-ar placea unui baiat (iubit) sa primeasca de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| TormentOfSins a răspuns:

Eu iti spun ca baiat nu ne intereseaza cadourile materiale

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Un lant de aur cu o manusa de boxlaughing.sau o cruciulitza.

| mihaibr11 a răspuns:

Depinde de firea lui, gusturi si asa mai departe...greu de dat un raspuns care sa te si ajute

| TormentOfSins a răspuns:

Ar fi dragut sa vii cu cea mai buna prietena a ta si sa faceti o noapte de neuitat plina de nebuneli impreuna!

| elenita_7894 a răspuns:

Buna...depinde de cat timp il cunosti, cat de bine il cunosti, de cat timp sunteti impreuna, cati bani esti dispusa sa cheltui pe cadou. Deci. E ok daca ii stii pasiunile, ai putea sa ii cumperi o carte despre ce il pasioneaza ( informatica, astronomie, etc, etc). Sau poti sa ii cumperi un roman care crezi ca i s`ar potrivi ( in caz ca stii ca ii place lectura). Daca e un tip inteligent si ii plac jocurile inteligente, poti sa ii cumperi un joc de la deico games (necesita vedere in spatiu si inteligenta, crede`ma). Iti las un link aici : http://www.deicogames.ro/modules.php?name=produse&e3=11. Ideea e ca trebuie sa eliberezi un inel rosu folosindu`te de ce e pe acolo... oricum, dificile jocuri si necesita rabdare. Poti sa comanzi unul pe net, dar cred ca o sa gasesti asa ceva si in hypermarketurile gen: Carrefour, Real, Metro, Cora, etc.

Ai putea sa il mai duci la un film bun la cinema si sa mergi si tu cu el, evident. Sau poti sa ii comanzi un tort frumos cu o dedicatie pentru el. Scrie`i o poezie haioasa. Stiu ca odata era ziua unei prietene de`a mea si i-am cumparat o prajitura cu ness de la cofetarie in care am pus 2 lumanari in forma de cifra care aratau varsta... am luat niste fluiere din alea pentru petreceri si cand am intalnit`o pe strada (trebuia sa ne intalnim cu ea), am pus`o sa sufle in lumarile din prajitura, i-am zis "la multi aniiiiii" si apoi am suflat in porcariile alea care faceau zgomot. Apoi i-am dat poezia scrisa de mine care a amuzat`o teribil. Dar asta se aplica doar daca sarbatoritul are mult umor. Bafta la gasirea cadoului!
Fundita?:x:x

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Incearca sa ii iei un parfum, sau sa faci ceva personalizat pentru el, ceva cu o poza de`a voasta. depinde si de gusturile lui de asemenea. happy dar cred ca cel mai bun cadou pentru el ar fi compania lui, pentru ca daca te iubeste, se va bucura ca o sa fii langa elhappy sper ca ti-am fost de ajutor :*