| aligherghe a întrebat:

Buna maine este ziua unei verisoare de-a mea, si nu stiu ce cadou sa-i fac are trei ani? voi ce ziceti ce cadou sa-i cumpar? fundita

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai daca are doar 3 ani, potrivit ar fi sa-i cumperi o jucarie. O papusa chiar, sau un bebelus, dar iti recomand sa iei fara par ca cine stie poate-l baga in gura si nu-i face bine.
O zi buna!

10 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

O papusa
un ursulet de plus
un joc
un puzzle
o carte de colorat cu carioci
un tricou
o rochita

| WeaponGirl a răspuns:

Eu zic ca ar fi frumos sa ii iei un costumas cevawinking

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Depinde de ce fire e si ce ii place.Eu as zice o papusa brat nu e foarte scumpa, ursuleti de plus, un costumas Hannah Montana, o bratara cu numele ei sau un set de culori.La multi ani din partea mea si bafta!

| Andre3aCrystina a răspuns:

Cumpara-i o papusa sau ceva de plus...happy

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Cumparai ceva jucarie de plus (plus) de exemplu ursulet iepurasi si mai multe ski daca nu gasesti poate ai tu ceva jucarii de plus succes

| Oniisu a răspuns:

O papusika sau un urs de plus

| Oniisu a răspuns:

O papusika sau un ursulet de plus fundita? Xd

| Piscotel_5053 a răspuns:

Pai un baby born sau o bicicleta de plastic ar fi dragut.la multi ani pentru verisoara ta

| HHT a răspuns:

Poti incerca un ponei cu accesori sau o papusa cu accesori un plus de preferabil ursulet sau iepuras bafta si la multiani pentru verisioara tahee hee

| laurentiu14 a răspuns:

Salut eu cred ca ar trebui sa ii dai un ursulet asa ea ar avea cu ce sa se joace si il va avea si cand va fi mai mare
happy