| DJAL3X a întrebat:

In seara aceasta este majoratul unei verisoare. Inca nu stiu ce cadou sa ii cumpar. Cine imi da cateva ideii? Cea mai buna are FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cea mai bună soluţie ar fi să-i cumperi o felicitare, scrii ceva frumos şi îi pui 100 de lei în ea.
Aşa îi dai posibilitatea să îşi cumpere ea ce îi place şi are nevoie.
Dacă nu, poţi să-i cumperi ceva dintre următoarele:
1. Parfum
2. Poşetă
3. Rochiţă
4. Set de cosmetice
5. Lănţişor
6. Cercei
7. Brăţară.
Distracţie plăcută!

5 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

O poseta sau un parfum

| alexblack00 a răspuns:

Nu ii cumpara nimic ...bagai intru`n plic vreo 100 de leii 150 de leii si stie ea ce are de facut cu ei :* crede-ma e mai bine asa

| DumpyDuck a răspuns:

Pai nu stiu ce ii place veriosarei tale dar poti sa-i spui unui prieten s-o intrebe ce ar vrea.Prietenul tau o sa-ti spuna si incerci sa faci rost de el. Funda? happy

| ForeverAlone20 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa ii iei o bluza sau rochita draguta mai ales ca vine vara. Daca nu poti sa ii iei un lantic sau alte accesorii de genul asta.Si un parfum ar fi dragut, fiind fata sigur s-ar bucura. Poti sa ii iei un buchet de flori...sau nu stiu.Presupun ca o cunosti destul de bine deci gandeste-te ce pasiuni are. Daca ii place mult muzica poti sa ii iei niste CD-uri. Poti sa ii iei un trusa de machiaj sau ceva pentru par.Sunt sigura ca orice i-ai lua va fi bucuroasa pentru ca gestul conteaza si daca il dai cu olacere si dragoste e perfect.Succes si nu te chinui atat, va fi multumita de orice, iti zic eu. happy