| joanamm23987465 a întrebat:

. Buna, mi-am facut cont p tupu, am auzit de la o prietena ca ii fain, mi-am facut cont in 5 ian 2011 da nu stiu cum sa imi pun poza de profil... mersi!:*:*

Răspuns Câştigător
| Some0ne a răspuns:

1. Dai la "Editare logare" din stanga site-ului\
2. Dai la "Rasfoire..." la sectiunea "Selecteaza imagine profil"
3.Alegi poza
4."Salveaza profilul"

plss fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click editare profil\in josul pagini editeaza imagine profil\rasfoieste si instalezi o poza din calculator

| DoarEU_8714 a răspuns:

Dai Editare prfil si jos ai editeaza imaginea de profil ii dai Browse, cauti o poza si dau dublu click pe ea. big grin Plz funda

| joanamm23987465 explică:

Va rog un raspuns rapidd!