| Gipsy a întrebat:

Hey!

Mi-am facut cont pe youtube. Cum pot sa imi pun o poza la "profil" acolo? Sau sa adaug pe cineva la prieteni? Sau sa imi pun un fundal?

Mersi pentru raspunsuri. Funda si voturi

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum iti pui poza :
account-profile setup-change picture!
cum adaugi pe cineva ca prieten :
te duci pe canalul lui de youtube si apesi add as friend!
cum iti pui un fundal :
my channel - themes and colors -(Schmbi tema ) sau apesi advance settings -si adaugi o poza de la background image!

| Bee123 a răspuns:

Trebuie sa faci un slide(videoclip cu poze si muzica cu sau fara tine)si in acel moment iti va aparea ceva de genu poza de avatar pentru canalul tau.bine in engleza.tu fa-ti videoclipul.
sper ca ti-am fost de ajutor! funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :p