| Danielairina a întrebat:

mi-am luat niste tenesi si sunt cam mari.ce pot face? imi plac enorm d mult! FUNDA

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Pune-ti niste branturi, sunt pe mai multe marimi si din diverse materiale (din piele, gel sau silicon), si le gasesti la magazinele cu incaltaminte gen Otter, Deichmann, Leonardo si nu sunt scumpe. Pa, pa!

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Asteapta sa mai cresti[pasteraza-i pana atunci]; sau daca nu, du-te la magazin si schimba-i cu uni mai mici.

| Iubibilăă a răspuns:

Sa-i schimbi si sa iei alti mai mici. wave

| DubstepQueen a răspuns:

Pune niste hartie in fatatongue eu asa am facut cu cizmele de iarna trecuta!laughing

| alexaalexandraa a răspuns:

Ai doua variante: schimba tenesii, ori schimba picioarele. (Am glumit) Asta e solutia sa-i schimbi si sa iei altii mai mici. Ca daca sunt mari nu o sa te simti confortabil in ei.winking

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Sal! Daca nu vrei sa-i returnezi poti pune niste vata la varf si va fi mai bine! Daca iti mai creste piciorul e OK dar daca nu e bine sa faci ce ti-am zis eu! Bafta! Fundita?

| Emmmmmm a răspuns:

Am 2 variante pentru tine:
1. du-te la magazinul de unde iai cumparat si incearca sai schimibi cu uni mai mici
2. daca nu merge 1 incearca sa faci schimb cu o prietena... poate e in aceeasi situatie
3. poarta mai multe perechi de sosete dar asta nu cred ca e buna ca e vara
sper ca te-am ajutat
funda?:X:*