| IKugaI a întrebat:

Bună, mi se pot recomanda niște mouse-uri wireless sub 200 de lei mai bune?

Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mouse Logitech, sunt foarte bune si rezistente.
Uite aici:
https://www.emag.ro/......logitech/c

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Luna trecuta am cumparat mouse wireless la un butic din piata, cu 30 lei.
Functioneaza perfect, chiar de la distanta de 3-4m.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Eu am unul cumparat de la o librarie cu 25 de lei, de aproape un an. Functioneaza normal.

| Simpatic a răspuns:

Orice mouse wireless de la un brand cunoscut este in regula
Eu am un Logitech M280 acum si mai am unul de gaming care sta degeaba ca nu sunt gamer
Deci orice mouse in rangeul 50-200 de lei este in regula
Pentru gamerii inraiti da sunt si mai scumpe, dar pentru utilizatorul casnic nu e nevoie de mouse de 600 de lei