| ZuzaZu a întrebat:

Nu stiti cumva de unde imi pot cumpara niste stikere pentru skateboard? Fundaa

Răspuns Câştigător
| LucianaTudor a răspuns:

Depinde de oras, daca e unul mai mare, exista magazine de specialitate. Old School, Free Time, Cube, chestii de genul, daca nu, de pe internet, siteurile skate-ului respectiv au in general si stickere. Sau daca esti scurt la buget, de pe Okazii, Tocmai.ro, sunt si acolo cateva. Multa bafta si succes cu skateboardingu' big hug

| ZuzaZu explică (pentru LucianaTudor):

Multumesc foarte mult!happy

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Depinde. Nu ai specificat din ce oraş eşti! Găseşti pe net de toate modele, formele etc. Sper că te.am ajutat. O seară bună.