| dmm a întrebat:

nu stiti nu este site online cu colti de vampir la care sa nu coste asa mult transportul? ca aproape toate site-urile au dinti cu 4 lei, iar comanda vreo 8-10 lei deci in total vreo 14 lei.si mama nu ma lasa sa ii iau daca is asa scumpi.va rog ajutati-ma.multumesc.

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

Pai alea sunt taxele de transport,ca doar nu vrei a vina omu de la capatu pamantului sa iti vanda tie dintii la acelasi pret, mai bine cauta un magazin prin zona, stiu ca erau niste acadele care dadea dinti la ele.

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

Nimeni nu-ti trimite ceva atat de ieftin si sa-ti plateasca ei transportul.