| bugu a întrebat:

Buna pana acum o fata imi lua de pe net spray. uri colorate pentru par si acum nu poate sa faca comanda si vreau sa imi cumpar din magazin un spray albastru a si am uitat sa precizez sunt din constanta din km 4-5 daca e pe aproape de mine daca stiti vreun magazin unde pot gasi dau fundita love struck plz sa imi zica cineva ca imi trebuie repede un spray

2 răspunsuri:
| Ionutz_1837 a răspuns:

Poti sa te duci sa intrebi la magazinele alea cu creme sampoane la un magazin universal, incearca succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !