| HereToHelp123 a întrebat:

Pe Bonprix, la comanda de minim cat ai transport gratuit? big grin Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa cauti pe site la ei, greu

" Pe lângă prețul produselor, clientul va suporta și costurile de expediere în valoare de 19, 90 lei, livrarea se va efectua prin firma de curierat Cargus, iar plata coletului se face ramburs către agentul de curierat."

http://www.bonprixro.eu/service/conditii-cumparaturi

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există trasport gratuit. Orice haină comanzi de la ei trebuie să îl plăteşti şi de asemeana trebuie să plăteşti şi transportul.

| Dayiii96 a răspuns:

Din cate stiu eu e 100 lei