| Roseanamary a întrebat:

Peste cateva zile va fi aniversarea parintilor mei si nu stiu ce cadou sa le fac. Imi puteti da cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Le poti cumpara ceva ce le place la amandoi.
Sau te poti interesa de ziua in care s-au cunoscut, poate iti vin idei.
Le poti scrie o poezie care vine din sufletul tau.
Tu esti cel mai frumos cadou al lor.
Nu trebuie sa te chinui sa te gandesti la ceva maret, pana si cel mai simplu lucru le-ar placea.
Sper ca te-am ajutat.
Pa.

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Fa-le un cadou caruia sa le placa amandurora. Ceva frumos..cum ar fi o felicitare si le scrii ceva frumos sau o poza cu tine si cu ei si scrii pe spate ceva.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

De ziua aniversarii lor cel mai frumos cadou e ca te au pe tine!
Totusi le poti lua si ceva, un bun material cum ar fi :o cina romantica, o poza cu tine si ei doi.
Gandeste, stiu ca vei gasi ceva extraordinar. Papa!