| Angels a întrebat:

Buna!
Se pare ca voi merge in Paris in Dubai si la tara la bunici!
Acuma, imi puteti da niste sfaturi cum sa ma imbrac in fiecare caz?
Nu vreau site-uri cu mii de haine si pur si simplu ceva ce credeti voi sa puteti da site-uri cu o singura imagine...

exemplu:
http://2.bp.blogspot.com/......2Bfete.jpg +++++++http://www.fashionup.ro/......ravel.ro/! res/fls/paris(8). jpg

Sper ca ati inteles, cele mai multe raspunsuri primesc FUNDA, astept raspunsuri pana pe data de 10 IUNIE

Răspuns Câştigător
| andra1998_8369 a răspuns:

Ar trebuie sa ai ceva mai lejer racoros pentru dubai(o rochie din in,fustite,bluzite mai lungi,ochelari de soare,pantaloni scurti,costum de baie)...
pentru paris trebuie ceva mai elegant,deoarece e orasul antic,si ar fi bine o fusta eleganta cu o camasuta cu manica scurta,o bentita frumoasa, o tinuta marinareasca, sper sa te ajute sfatul meu. fundalove struck

1 răspuns:
| andra1998_8369 a răspuns:

Pentru bunici poti purta ceva,orice, nu conteaza, important e sa te sinmti bine tu si pari o diva venita de la oras,...laughing))