| redyftw a întrebat:

Buna seara am cumparat o pizza de la Pizza2go4you si mi-au adus de la Activa Royal si nu stiu daca ii pizza pe care am vrut-o eu eu am cumparat capriciosa si nu stiu ce e asta ca are multe masline si ciuperci
intrebarea mea e cum imi dau seama ce pizza mananc ca sa stiu ca vreau sa le depun constelatie

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Iti place astronomia de vrei sa depui constelatie?
Mi se pare mie sau nu stii nici macar sa citesti bonul? Activa Royal este un tip de casa de marcat la care a fost batut bonul fiscal de casă.

http://www.activasystem.ro/casa-de-marcat-fiscala-activa-royal-ej.html

2 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Evident ca n-ai cum sa iti dai seama ce pizza mananci.
daca nu are ingredientele mentionate in oferta poti sa faci reclamatie pentru asta ca pe ea oricum nu scrie cum se numeste.

| redyftw explică:

Era intrebare de troll